«ПриватБанк» відбирає квартиру

0

milicija

Представники ПриватБанку у Львові разом з міліцією намагались виселити матір з повнолітньою донькою з квартири через борги по іпотеці.

Про це повідомила в соціальних мережах одна з жертв іпотечного кредиту.

«Приватбанк переходить всі межі, прийшли вчора два мужчини спортивної тілобудови, документи не показали, погрожували, що виселять. І сьогодні прийшли, пробують це зробити. Жодного права на це вони не мають, справа в суді, і до її вирішення вони не можуть нічого зробити. Чи можу просити підтримки у вас? Чи є зв’язки на телебаченні? Нагло хочуть викинути з речами на вулицю!», – написала Адріана Танечник.

За її словами, квартира, в якій вони проживають на вулиці Таджицькій, є їхньою єдиною домівкою і її втрата означатиме те, що вони стануть просто бомжами.

«Прислали лист-попередження про виселення не на офіційному бланку, без печатки. Залучений свій адвокат, і всі інші адвокати підтверджують, що виселити не мають права. Бралась іпотека, але не на всю суму за квартиру, а лише третину. При тому, що квартира – єдине житло, вони не можуть виселити», – пише в коментарях Адріана.

Також Адріана розповіла причину того чому вони не змогли погасити іпотеку:«ми платили поки могли, потім маму звільнили з роботи, я була неповнолітня і платити такі суми було важко, але все ж продавали майно і платили. Але коли бралась іпотека по 5,05 грн а зараз долар 23,4 грн то просто не реально.»

За її твердженням, представники банку прийшли з болгаркою, ломом, плоскогубцями та викруткою та погрожували виламати двері, але почувши, що на подію їдуть журналісти, вирішили все ж піти.

На фото, які зробили жертви банку, видно присутність людей в формі міліції. Наразі невідомо, чи були присутні працівники Державної виконавчої служби.
Loading...Залишити коментар