Профспілківці організують фотовиставку, присвячену боротьбі за трудові права

0

26 квітня у у конференц-залі Національної спілки журналістів України (Київ, вул. Хрещатик, 27 А) о 16.00 відбудеться відкриття фотовиставки «За свободу, гідність та безпечну працю», повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

Захід організований Конфедерацією вільних профспілок України та НСЖУ за підтримки ГО «Трудові ініціативи». Напередодні Всесвітнього дня охорони праці та Дня міжнародної солідарності трудівників організатори фотовиставки пропонують обговорити, якою є нині праця в Україні та чи є вона безпечною.

На виставці будуть представлені світлини, відібрані з архівів КВПУ та ГО «Трудові ініціативи». На них – сучасне життя українських трудівників та їхня боротьба за гідну працю. Серед світлин – роботи кореспондентки газети «Аспект», членкині НСЖУ – Олесі Брязгунової.

Окремої уваги заслуговують світлини української художниці Євгенії Бєлорусець з проекту «Перемоги переможених», який присвячений пост-індустріальній Україні, роботі гірників на шахтах, що межують з територією, де тривають військові дії, сучасному образу людини праці в період військового конфлікту на Донбасі.
Loading...Залишити коментар