Профспілковець судитиметься за право на працю - Перший Соціальний

Профспілковець судитиметься за право на працю

0

fujikura

Сьогодні о 14:30 розпочнеться засідання Сихівського районного суду міста Львова щодо звільнення з підприємства Fujikura голову місцевого осередку профспілки Євгена Олійника.

Профспілкові активісти закликають всіх небайдужих підтримати Євгена Олійника.

«Справжньою причиною звільнення Є. Олійника за ініціативою адміністрації стала організація ним профспілки. Тому питання поновлення Євгена на роботі — це питання права робітників на об’єднання у профспілку, на самоорганізацію для захисту своїх інтересів.

Без організованої боротьби робітничого класу ніякі хвилювання у політичній надбудові не зроблять трударя вільною людиною. Є. Олійник — один з небагатьох наших співвітчизників, хто власними руками взявся за таку справу.

В суді на стороні керівництва заводу — великі гроші, за які найнятий іменитий адвокат, адміністративний ресурс, що дає фіктивні документи, та підтримка держави, котра хизується дешевизною робочої сили у країні. Сила Євгена — у нашій солідарності», – написано на сайті Я кореспондент в блозі профспілки Захист Праці.

Нагадаємо, майже місяць тому, після спроби створити на заводі Fujikura профспілку, були звільнені двоє працівників-ініціаторів, які на установчих зборах були обрані головою профспілки та заступником голови. За твердженням робітників, на підприємстві жахливі умови праці та погане ставлення керівництва до підлеглих.
Loading...Залишити коментар