Профспілковому активісту продовжили арешт

0

Filipchuk2

Лідеру Профспілки працівників галузі земельних відносин України (ППГЗВУ) Дмитру Филипчуку продовжили арешт ще на один місяць.

16 травня 2016 року СБУ затримала Дмитра Филипчука нібито за вимагання грошей та погроз у бік чиновників Держгеокадастру.

Вчора ж, як повідомив на своїй сторінці профспілковий активіст Олег Верник, суддя продовжив на місяць арешт Филипчука.

«Учора майже весь день разом із моїм профспілковим побратимом Олексієм Кляшторним щиро намагалися завадити продовженню на третій місяць арешту Дмитра Філіпчука, нашого колеги по Демократичні профспілки України. Нажаль, не вийшло. Суддя свідомо не йшла проти прокурорських. Ми не мали наміру впливати на хід судового засідання, але ж щиро вважаємо, що позбавлення свободи профспілкового керівника на 3 місяця очевидно вже кореспондує із безсенсовим свавіллям», – написав профспілковець на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Профспілкові організації, які є партнерами ППГЗВУ по об’єднанню Демократичні профспілки України, вимагають звільнення Дмитра Філіпчука на «особисті поруки» та кличуть правозахисні організації надати Дмитру необхідну допомогу в захисті його прав як людини і профспілкового діяча
Loading...Залишити коментар