Профспілковці Червонограда вимагають коштів для гірничих підприємств

0

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда звернулася з листом до очільника Львівської ОДА Олега Синютки і голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця з проханням про допомогу.

Як пояснив голова РО НПГУ Віталій Оніжук, у ДП «Львіввугілля» нині склалася критична ситуація через відсутність обігових коштів на придбання необхідного обладнання для монтажу нових лав, підтримки діючих і подальшого забезпечення виконання програми гірничих робіт, пише КВПУ.

«Активи ДП зараз складають 190 млн грн, – говориться у зверненні. – Але при цьому ми не можемо змонтувати нові лави на шахтах «Лісова», «Степова» та «Великомостівська».

Рада голів просить посприяти перед Міненерговугілля, аби профільне відомство терміново виділило ДП «Львівугілля» 68,3 млн грн, необхідних для завершення монтажу і введення у дію нових лав. Шахті «Степова» для цього потрібно 15,02 мли гри, «Великомостівській» – 20 млн грн, «Лісовій» – 5,3 млн грн. Окрім цього місцевому Ремзаводу на лагодження гірничо-шахтного обладнання необхідно 28 млн грн.
Loading...Залишити коментар