Профспілковці попереджають про масові протести

0

kvpu

Низькі зарплати, безробіття, високі тарифи можуть призвести до масових протестів.

Про це розповів журналістам «За Збручем», голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний.

Поки що представники громадських організацій готуються до попереджувального маршу протестувальників 6 липня, який пройде центральними вулицями столиці. Якщо влада не дослухається до вимог громадськості, можливий загальнонаціональний страйк.

Упродовж цього і минулого років простежуються негативні тенденції у соціально-економічній галузі області. Через високі тарифи на енергоносії, значно збільшилися витрати. Проте зарплати залишаються майже на одному рівні. Тернопільщина і далі займає останнє місце в країні за рівнем виплат.

«Ми вичерпали мирні спроби впливу на прийняття владою рішень. Через величезні тарифи українці змушенні стати у принизливу чергу за субсидіями. Це майже дві третини населення України буде потребувати допомоги. Це принизливо, що держава не створила таких умов, щоб людина своєю працею могла б заробити стільки, щоб була можливість безбідно жити. Сьогодні витрати, пов’язані із продуктами харчування складають 45%, витрати на комунальні послуги постійно зростають. Ми стукали, писали в різні інстанції влади, пікетували, коли засідала Національна комісія з електроенергетики, на жаль, до них не достукатися. Ніякі аргументи до уваги не беруться. Тому було прийнято рішення провести попереджувальну акцію протесту у вигляді маршу вулицями Києва. Ми хочемо довести, що народ незгідний з такою позицією влади. Але для того, щоб влада побачила нашу єдність і силу ця акція має бути велелюдною. Тому до участі у протесті запрошуються всі, хто незгідний з позицією влади», – відзначив у розмові Андрій Присяжний.

Представники громадськості планують донести позицію незгоди з останніми рішеннями влади. Відтак у загальнонаціональному протесті 6 липня братимуть участь жителі більшості регіонів України.
Loading...Залишити коментар