Профспілковців звинувачують у підбурюванні гірників

1

Адміністрація «Кривбаського залізорудного комбінату», пішовши на поступки протестуючим гірникам, розпочала тиск на активістів.

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Продовжуються переговори між адміністрацією та протестуючими гірниками. На першому етапі підвищення зарплати буде на 20%.Під кінець літа, швидше за все до дня шахтаря, обіцяють підняти ще на 30%! Тим часом керівник економічного відділу Комбінату звинувачує місцевих активістів, що це вони підбили гірників до акції. Після вдалих переговорів адміністрація розправляється з активістами. Дуже важливо, щоби в підсумковому протоколі між учасниками протесту та роботодавцями було зазначено, що адміністрація не буде чинити тиск на гірників та активістів профспілки», – написав Волинець.

Нагадаємо, вчора, 4 травня, нічна зміна ш. «Родіна», ш. «Гвардійська» ш. «Тернівська» та «Кривбасшахтоуправління» та 10 гірників ш. «Октябрьська» не виїхали на поверхню. Причиною протесту стала низька заробітна плата.
Loading...1 коментар

  1. не обманюйте людей.не можуть заробити велику заробытну плату ,бо не хочуть працювати.

Залишити коментар