Прокуратура взяла на особливий контроль розслідування вбивства правозахисниці

0

Прокуратура Київської області взяла на особливий контроль хід розслідування кримінальної провадження за фактом вбивства юриста Ірини Ноздровской.

Про це поінформували в прес-службі прокуратури.

Так, за фактом вбивства Ноздровской Вишгородським відділом розслідується кримінальна виробництво за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво у вказаному виробництві здійснює прокуратура Київської області.

“На даний час у кримінальному провадженні призначено судово-медичну експертизу з метою встановлення причини смерті потерпілої. Процесуальним керівником, у порядку ст. 36 КПК України, надано слідчому ряд вказівок з метою всебічного, повного та неупередженого розслідування вказаного провадження.

Прокуратура Київської області вимагає ретельно відпрацювати поліцією всіх осіб, що контактували із потерпілою напередодні її зникнення, а також і ті, від кого І. Ноздровській надходили погрози, а також інші важливі обставини. Наразі у кримінальному провадженні допитано більше 50 осіб, відпрацьовуються декілька версій вбивства потерпілої.”, – написано в повідомленні.

Нагадаємо, що Ірина Ноздровська особисто вела у суді справу щодо резонансного ДТП у Вишгородському районі, коли під колесами авто загинула її сестра. Аварія сталася 30 вересня 2015 року у селі Демидів Вишгородського району. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп’яніння, на своїй машині збив на смерть 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду. З того часу Світлана Ноздровська отримувала погрози з боку причетних до аварії осіб.
Loading...Залишити коментар