Прокурор придбав позашляховик за ціною в 6 раз дешевшою, ніж ринкова

0

perch

Новопризначений прокурор Тернопільської області В’ячеслав Перч здав декларацію, котра містить дивну інформацію.

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на дані декларації прокурора за 2015 рік та Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Зокрема, забув згадати про ділянку його дружини, яка знаходиться в Чернівецькі області. Згідно даних кадастрової карти, цей шмат землі зареєстрований на Ірину Перч, однак прокурор його не задекларував.

Їздить прокурор на позашляховику Land Rover Range Rover 2011 року випуску, який придбав, як вказано у декларації, за 148 тис. грн. Разом з тим, на ринку вартість вживаного Land Rover Range Rover 2011 року коливається від 900 тис. грн до 1,4 млн грн.

У 2015 році прокурор задекларував 384 тис. грн доходу, де заробітна плата – 308 тис. грн, інші доходи – 76 тис. грн. Дружина Перча упродовж року жодних надходжень не мала. На полях щодо витрат на утримання майна прокурор поставив прочерки.

Нагадаємо, В’ячеслав Перч працює в органах прокуратури з 1992 року. До призначення прокурором Тернопільської області очолював управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях центрального апарату Генпрокуратури.
Loading...Залишити коментар