Проросійські неонацисти на марші УПА

0

Неонацисти з молодіжного крила ультраправої німецької партії NPD взяли участь у марші УПА, організованому українськими ультраправими організаціями, зокрема ВО «Свобода».

Користувач Facebook Мітя Раєвський навів приклади проросійської діяльності неонацистської партії NPD.

«1 вересня 2013 року видний член партії Олаф Розі опублікував на офіційному сайті NPD статтю “Чому Росія”, в якій люто салютувала Путіну за збереження “традиційної сім’ї” і “захист російської ідентичності від західного впливу”. З цієї ж статті можна дізнатися, що раніше представники NPD їздили на Валдайський форум.

4 березня 2014 року віце-голова NPD Карл Ріхтер закликав НАТО припинити військову агресію в Україні. Не Кремль, а НАТО.

22 березня 2015 року представники NPD їздили в Санкт-Петербург на Міжнародний російський консервативний форум.

У 2016 році, в ході дискусій в Європарламенті навколо резолюції по боротьбі з російською пропагандою, екс-глава NPD Удо Фойгт грудьми став на захист Росії. Ось, наприклад, його цитата:

“Коли, скажіть мені, будь ласка, Росія поширювала неправдиву інформацію? Зате ми бачили в Іраку, бачили в Лівії, як брехала наша преса, це вони поширювали дезінформацію!”

Офіційна позиція НДПН по Криму – проросійська. По Донбасу – те ж. За чотири роки війни ніхто з членів партії не знайшов в собі сил прямо вказати на агресора. Виходить тільки лепетати про розширення НАТО на схід і “законні інтереси Росії”.

Так, можна сказати, що в НДПН є різні думки з України і війні. Але, по-перше, основна позиція все одно проросійська. А по-друге, наявність різних думок говорить про те, що війна в Україні їх, насправді, в цілому мало колише, і вони будуть дружити з Кремлем і далі. І нічого не заважає їм одночасно відстоювати інтереси Росії в Європарламенті, і посилати молодь потусити з нашими націоналістами на марші», – пише Раєвський.

 
Loading...Залишити коментар