Протест українців підтримали на міжнародному рівні

2

KVPU2

Протест профспілок в Києві підтримали Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) та Європейська конфедерація профспілок (ЄКП).

Про це повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook лист від міжнародних профспілок.

lyst

«Замість налагодження діалогу з профспілками, уряд, в черговий раз, поставив економічний тягар на плечі українських громадян. Це у подальшому лише сприятиме зубожінню українського народу, що може призвести до соціальної напруженості. МКП та ЄКП бажають нам успіхів», – написав Волинець.

Нагадаємо, сьогодні профспілки організовують в Києві протест проти кардинального підвищення цін на газ і тарифів на комунальні послуги та житло для в населення.
Loading...2 Comments

  1. Алла карбышева on

    О кто-то денежку подкинул этому Волынцу , что бы он организовывал беспорядки – наверняка все связано с ” косатой ” Юлей и ее патроном Онищенко….

  2. Голос on

    Народу, трударям , необхідно підніматися й гнати у тюрму цю криваву мафію вальцмана,що знищує українців геноцидними тарифами та цінами, торгує кров’ю українських солдат у Мінську, щоби й далі отримувати прибутки від підприємств у Росії, ховає свої активи в офшорах, разом зі своєю бандою та бандою цуценюків, бойків, льовочкиних, мартиненків, кононенків, луценків, ложкіних , розкрадає транші МВФ !!! А українцям ті пад люки радять пояси затягнути, щоб у них зашморг у всіх на шиї затягнувся !!! Чому досі не сидить Бойко, що вкрав 400 млн.долл ? чому досі не сидить Кернес , який ОСОБИСТО КАТУВАВ євромайданівців Харкова !? Що . відкупився особисто у Порошенка , заніс йому “відкат”, по телевізору це показував кореспондент радіо “Свобода”, а тепер жде амністію до 25 ліття незалежності !?! СЛАВА УКРАЇНІ !!! СЛАВА ТРУДУ !!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!! БАНДУ ГЕТЬ !!!

Залишити коментар