Протести не зупинили Президента Франції - Перший Соціальний

Протести не зупинили Президента Франції

0

Президент Франції Еммануель Макрон затвердив трудову реформу в країні, незважаючи на протести французів.

Про це повідомляє Reuters.

Так, в п’ятницю, 22 вересня, Макрон підписав п’ять основних урядових актів, покликаних реформувати Трудовий кодекс республіки. Церемонію підписання транслювали в прямому ефірі французькі телеканали.

“Це наймасштабніша реформа за всю історію республіки. І її прийняли за рекордно короткий час. Це десятки годин обговорень в парламенті, щоб змінити філософію нашого трудового законодавства і домогтися структурних результатів в сфері зайнятості”, – зазначив Макрон.

Згідно з пропозиціями влади Франції, компаніям буде простіше звільняти співробітників, переговори між роботодавцями і працівниками в невеликих фірмах будуть децентралізовані.

Крім того, пропонується встановити верхню межу для компенсацій за помилкове звільнення, що звільнить компанії від загрози непередбачених збитків, які зараз визначаються рішенням арбітражного суду.

Реформа скасовує вимогу погоджувати масові скорочення в великих компаніях з розміром їх глобальної прибутку, їм буде дозволено звільняти працівників, грунтуючись виключно на показниках прибутковості всередині країни.

Варто відзначити, що профспілки незадоволені реформою і вважають, що вона проводиться на користь великих компаній.
Loading...Залишити коментар