Протестуючі спалили автовокзал - Перший Соціальний

Протестуючі спалили автовокзал

0

iguale

Під час третьої масової акції протесту в столиці Мексики декілька десятків людей спалили автобусну станцію в районі студентського містечка.

Зазвичай практично кожна така акція не обходиться без підпалів, нападів на поліцію чи знищення майна чиновників та держави. Під час попередніх акцій, що проходили в штаті Герера, державні установи атакували викладачі вищих навчальних закладів, які захоплювали машини чиновників та врізались ними в браму резиденції губернатора. Тепер за допомогою пляшок з горючими сумішами напад на автобусну станцію вчинили місцеві анархісти.

За різними даними на акції в Мехіко було від 50-ти до 80-ти тисяч осіб і спаду протестних настроїв не помічається. Тому наступну акцію чекають ще більш чисельною та можливо більш радикальною.

Нагадаємо, що вже більше місяця Мексика охоплена протестами, які стали наслідком вбивства 6-ти студентів. Ще 43 пропали безвісти після студентської акції в місті Ігуале. На цю акцію напала поліція міста разом з мексиканськими «тітушками» і мексиканська громадськість вважає головним винуватцем мера міста, що давно мав конфлікти з місцевими студентами коледжу імені Ісідро Бургеса, які відрізнялись своїми лівими поглядами.
Loading...Залишити коментар