Проти 228: нардепи не підтримали відтермінування касових апаратів для ФОПів - Перший Соціальний

Проти 228: нардепи не підтримали відтермінування касових апаратів для ФОПів

0

Парламентарі не ухвалили за основу законопроект щодо відтермінування касових апаратів для ФОПів. За відповідний законопроект проголосували 17 народних депутатів України, чого не вистачило для його ухвалення. Проти ж – проголосували 228 нардепів, передає кореспондент УНН.

“Ми повинні знайти компроміс. Тому я пропоную зняти із розгляду це питання сьогодні, створити робочу групу і розробити компромісний законопроект, який би влаштував всіх”, – сказав голова комітету із питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Метою законопроекту №4313д є перенесення строків набрання чинності норм щодо застосування РРО або програмних РРО для ФОПів, крім тих, які здійснюють “ризикові” види діяльності з 1 квітня 2021 року на 1 січня 2022 року. У разі добровільного встановлення та початку застосування РРО ФОПами, які не мають обов’язку їх застосовувати з 1 січня 2021 року, надати право таким платникам на отримання одноразової грошової допомоги з бюджету.

Окрім того, передбачається внесення змін до законодавства щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами – платниками єдиного податку, якими передбачається:

▪️ збільшення розміру загальної площі, дозволеної для надання в оренду на спрощені системі оподаткування;
▪️ розширення переліку побутових послуг населенню, які надаються платниками єдиного податку;
▪️ звільнення від застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій платників єдиного податку другої групи за критеріями місця здійснення діяльності та/або розміру загальної площі торгового об’єкту.

Нагадаємо, ВРУ 4 листопада відправила на повторне перше читання законопроект, яким пропонується до 2022 року відтермінувати обов’язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для малого та середнього бізнесу.

Джерело: УНН
Loading...Залишити коментар