Проукраїнській активістці висунули звинувачення в сепаратизмі - Перший Соціальний

Проукраїнській активістці висунули звинувачення в сепаратизмі

0

Dasha_Poludinova

Ліва активістка Дар’я Полюдова стала першою в Росії обвинуваченою за новою кримінальною статтею про заклики до сепаратизму.

Предметом кримінального переслідування Полюдова з боку ФСБ стали її записи в соціальних мережах. Дівчина перебуває у СІЗО вже півроку після того, як її 15 серпня затримали в місті Краснодар перед «Маршем за федералізацію Кубані», на який Дар’я подавала заявку як керівник однієї з молодіжних комуністичних організацій міста.

Крім того, Дар’я постійно критикувала російську владу та звинувачувала її у розпалюванні війни на Сході України.

Тепер же Дар’я Полюдова, яка звинувачується за статтею 280.1 (публічні заклики до сепаратизму), а також по 1 і 2 частини статті 280 (публічні заклики до екстремістської діяльності, у тому числі з використанням ЗМІ та Інтернету), буде перебувати у СІЗО щонайменше до 28 лютого цього року. Так постановив Жовтневий районний суд Краснодара.

Dasha_Poludinova1

«Дар’я тримається непогано, вона наполеглива. Колишні проблеми, пов’язані з утриманням в СІЗО, начебто вирішені. Каже, що зі здоров’ям зараз все нормально», – повідомив журналістам «Открытой России» адвокат Андрій Сабінін.
Loading...Залишити коментар