Радник Авакова назвав себе сексистом

0

kiva

Радник глави МВС Ілля Ківа заявив, що він сексист і тому не сприймає жінку, як керівника Національної поліції (Хатію Деканоідзе).

Про це Ківа розповів в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Вона хороша, як людина, вона прекрасна жінка, вона, напевно, любляча мати. У цих структурах потрібні ті, хто готовий буде переламувати хребти всього того, що буде протистояти законності або виконанню законів. І навіть якщо це будуть ті брудні «мусора» , про яких ми будемо ще багато і чути, і говорити. Адже ніхто нікуди не подівся, багато структур і люди так і залишилися. Вони вміють придушувати, протистояти і захищати свої гроші. і тут потрібна боротьба», – пояснив Ківа.

І також висловив свій погляд на місце чоловіків і жінок в суспільстві.

«Хатія, вона дійсно хороша людина, і у мене до неї, як до жінки, дійсно гарне ставлення. Звичайно, вона красива жінка. І, звичайно, це мені імпонувало. Мені просто складно було сприймати жінку-керівника. Мене відразу назвуть тут сексистом . Так я і є сексист в прямому сенсі цього слова. Я вважаю, що чоловік – це той, який оберігає і охороняє і створює умови, а жінка в цих умовах вже живе», – зазначив він.
Loading...Залишити коментар