Район "червоних ліхтарів" в Амстердамі може піти в історію - Перший Соціальний

Район “червоних ліхтарів” в Амстердамі може піти в історію

0

Де Валлен, відомий район “червоних ліхтарів” в Амстердамі, скоро може піти в історію, пише Джулі Біндел, авторка книги “Використання проституції в корисливих цілях: знищуючи міф про секс-індустрії”.

Про це повідомляє Independent.

“Багато його вітринні борделі, в яких жінки виставлені напоказ, як туші тварин, для втіхи секс-туристів, закриваються. Багато зон легальної вуличної проституції закриваються по всій країні, і скоро всі вони припинять діяти”, – повідомляє вона.

“На даний момент в голландському Сенаті на розгляді знаходиться законопроект, який у разі його прийняття зробить кримінальним злочином дії клієнтів повій, якщо вони платять за секс з жінкою, що стала жертвою торгівлі людьми, використовуваної сутенерами або була примушена до проституції будь-якими іншими способами”, – йдеться в статті.

“Ці зміни стали результатом активного руху за скасування продажу секс-послуг, що з’явився в Голландії”, – зазначає авторка тексту.

Голландці легалізували свою індустрію борделів в 2000 році. Уряд обіцяв, що результатом цього буде безпека для жінок і кінець торгівлі людьми. Але сталося протилежне.

“Нелегальний і неліцензований продаж секс-послуг розцвів при новому законодавстві, ввезення секс-рабинь різко зросло, попит зростає, і жінки вже точно не знаходяться в більш захищеному становищі, ніж коли сутенерство було незаконним”, – йдеться в статті.

Я їздила до Голландії протягом 15 років, досліджуючи наслідки легалізації проституції, пояснює авторка. Я опитувала клієнтів повій, жінок в борделях, сутенерів і лобістів легалізації проституції, пише вона.

Йоланда Бур – працівниця прокуратури, що спеціалізується на справах, пов’язаних з торгівлею людьми. За останнє десятиліття Бур мала справу більш ніж з 100 такими випадками в Амстердамі. “Були випадки, коли дівчину ґвалтували її сутенери і погрозами змушували її працювати в вітрині. Жінки не можуть вільно повідомити про те, що щось йде не так. – каже Бур.
Loading...Залишити коментар