Рибна компанія самовільно захопила унікальні плавні

0

plavni

Еколог Іван Русєв розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook інформацію про знищення водно-болотних угідь міжнародного значення.

Як стверджує еколог, наслідком захоплення унікальних плавнів бізнесменами, можуть стати неповоротні процеси для екології дельти Дністра.

«У дельті Дністра, у Біляївському районі Одеської області, розташовані унікальні водно-болотні угіддя міжнародного значення, внесені до Рамсарської конвенції. У середині ХХ століття, більше 600 га унікальних заплавних лук, прилеглих до села Ясскі, були перетворені на рибопруди і, невдовзі, вони створили масштабну соціальну проблему, підтопивши і зруйнувавши частину стародавнього села. Замість рекультивації частини ставків, про що свідчили численні експертизи, рибна компанія самовільно ще відхопила сотні га унікальних плавнів та природних нерестовищ. При цьому, без узгодження та експертизи, без громадського обговорення, перетворює водно-болотні угіддя міжнародного значення, знову у ставки, вигідні тільки акціонерам», – пише Іван Русєв.
Loading...Залишити коментар