Рішення по транзитному спору «Газпрому» і НАК «Нафтогаз України» відкладається

0

Трибунал при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма планує відкласти рішення по транзитному спору «Газпрому» і НАК «Нафтогаз України».

Про це заявив директор з юридичних питань «Нафтогазу» Ярослав Теклюк в інтерв’ю «Юридичній газеті», повідомляє прес-служба компанії.

«Ця справа зараз також перебуває на фінальному етапі. В кінці минулого року пройшли усні слухання, і тепер суд готує рішення. Воно повинно бути винесено до кінця червня, проте в ході телефонної конференції з нашим радником суд повідомив, що він планує звернутися в секретаріат Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма з проханням про перенесення кінцевої дати винесення остаточного рішення. На який час сказати важко, але думаю, це буде кілька місяців», – пояснив Теклюк.

За його словами, після винесення рішення в Стокгольмі можна буде повернутися до питання про поділ діяльності з транспортування газу від діяльності з його виробництва і видобутку.

Теклюк додав, що позиція «Нафтогазу» полягає в тому, що неправильно виводити діяльність з транспортування газу з-під контролю «Нафтогазу» до завершення суперечки з «Газпромом».
Loading...Залишити коментар