Роботодавці хочуть дешевої робочої сили

2

За словами самих українських роботодавців, їхнім пріоритетом є дешева робоча сила, яка б приваблювала закордонні інвестиції.

Таку думку в ефірі проекту «Прямим текстом» (щочетверго о 21:30 на Телеканал ZIK) висловив народний депутат України (ІV, V та VІ скликань) Михайло Волинець.

«Я частою спілкуюся з керівниками в нашій державі, особливо з роботодавцями. За їхніми словами, їхнім пріоритетом є мати дешеву робочу силу в Україні, щоб прийшли інвестиції. Але вони сюди не приходять, бо в країні нестабільна ситуація і корупція», – пояснює Mihaylo Volinets.

На його думку, корупція – це частина нестабільності нашої держави та створеної бідності у ній.

«Найперше нам потрібно підняти зарплати, тим самим підвищивши купівельну спроможність, щоб люди могли купувати продукти та товари, які виробляються в Україні», – каже колишній народний депутат України.

А зараз, за його словами, у нас все виробництво стоїть, «нас пограбували, а гроші пішли в офшор».
Loading...2 Comments

  1. З 1-го вересня 2017 р. набула чинності у повному обсязі Угода про Асоціацію України з ЄС. Постає питання про те, що профспілкам необхідно добиватися збільшення частки заробітної праці в одиниці виготовленої продукції до стандартів країн ЄС, яка у різних країнах складає коливається від 35 до 45 % і більше. В Україні цей відсоток становить 3% – тобто несправедливо розподіляється прибуток між власником і працівником. Дешева робоча сила дозволяє владі тримати людей у покорі. Власник отримує надприбутки. Це шлях до реального збільшення заробітних плат і наповнення бюджету пенсійного фонду. Але при цьому провідні економісти старанно замовчують цю тему, тому що є на утриманні у олігархів, які є власниками бізнесу. Кажуть що в українців немає національної ідеї. Це питання і повинно стати національної ідеєю людей найманої праці. Запрошуємо до дискусії членів профспілок, економістів та народних депутатів України.

  2. З 1-го вересня 2017 р. набула чинності у повному обсязі Угода про Асоціацію України з ЄС. Постає питання про те, що профспілкам необхідно добиватися збільшення частки заробітної праці в одиниці виготовленої продукції до стандартів країн ЄС, яка у різних країнах складає коливається від 35 до 45 % і більше. В Україні цей відсоток становить 3% – тобто несправедливо розподіляється прибуток між власником і працівником. Дешева робоча сила дозволяє владі тримати людей у покорі. Власник отримує надприбутки. Це шлях до реального збільшення заробітних плат і наповнення бюджету пенсійного фонду. Але при цьому провідні економісти старанно замовчують цю тему, тому що є на утриманні у олігархів, які є власниками бізнесу. Кажуть що в українців немає національної ідеї. Це питання і повинно стати національної ідеєю людей найманої праці. Запрошуємо до дискусії членів профспілок, економістів та народних депутатів України.

Залишити коментар