Роботодавці називають активних профспілковців наркоманами

0

1052912091
Робітники “ОмскТрансМаш” зажадали зміни системи оплати праці. У відповідь заводська багатотиражка звинуватила МПРА  в торгівлі наркотиками.

Робочі металургійних цехів заводу «ОмскТрансМаш» (дочірнє підприємство «Уралвагонзавода», що виробляє танки і цивільну продукцію) нещодавно відстояли свої робочі місця, домігшись скасування масових скорочень у 102-му і 105-му цехах.

Не зупиняючись на досягнутому, заводський комітет МПРА провів цехові збори, що виробили новий список вимог до роботодавця. Вони стосуються зміни системи оплати праці.

Бачачи підготовку робітників до активних дій, роботодавець після закінчення жовтня підвищив тарифи і розцінки до колишнього рівня. А ось на вимогу обчислювати доплати з урахуванням компенсації за активізм  було дано категоричну відмову.

Крім того, профспілковців всіляко намагаються очорнити, пишучи у місцевих газетах наклепи про торгівлю наркотиками та інше.

У «кращих» традиціях жовтої преси, неназвані активісти МПРА звинувачуються в тому, що вони «частіше за інших були помічені в наркотичному сп’янінні». Газета висловлює припущення, що саме в наркотиках вони «черпали натхнення і сили для боротьби». Жодних фактів, природно, не наводиться.

МПРА далеко не вперше стикається з фантастичними вигадками роботодавців, що бояться профспілкової активності робітників. Профспілка давно звикла до того, що, скажімо, мітинг робітників «АвтоВАЗу» за індексацію зарплати оголошується справою рук ЦРУ, а захист прав, прописаних у Конституції та Трудовому кодексі – екстремізмом. А ось в торгівлі наркотиками МПРА  ще не звинувачували. Матеріал з Омська стане перлиною в колекції курйозів.
Loading...Залишити коментар