Роботодавці віддали зарплату працівниці на «благодійність» - Перший Соціальний

Роботодавці віддали зарплату працівниці на «благодійність»

0

rozdacha-lystivok2

Гроші, зароблені працівницею Анною Шиманович в Студії дизайну інтер’єру HOME design, віддали в дитячий будинок.

Як ми вже розповідали, анархісти та ліві активісти провели роздачу листівок під приміщенням компанії HOME design з інформуванням відвідувачів про невиплату Анні Шиманович зароблених грошей.

У відповідь в соціальній мережі Facebook на сторінці компанії Home Design з’явилось повідомлення, що їх колишня співробітниця Анна Шиманович працювала на умовах фрілансу за обумовлену плату. Однак після виконання замовлення надалі від співпраці відмовилась та вимагала за виконану роботу вдвічі більшу суму.

Керівники компанії поскаржилися на тиск та погрози з боку невідомих через дану ситуацію, а також заявили про готовність у триденний термін виплатити колишній співробітниці гроші у присутності свідків та за наявності у неї паспорту. Дівчина по гроші не з’явилась, тому, як йдеться у повідомленні, вони переказали їх у дитбудинок.

В той же час слід зазначити, що, відповідно до КЗпП, нелегальне працевлаштування наряду з невиплатою зарплатні є грубим порушенням трудового законодавства та тягне за собою для роботодавців кримінальну відповідальність. Тож визнання ними факту співпраці з зазначеною дизайнеркою та невиплати зарплатні (не залежно від мотиву) може бути використане проти них у суді, пише СоцПортал.
Loading...Залишити коментар