Родину активістки тероризують, як у 90-х

0

pidpal_avto2

Вчора о 22:40 батькові активістки Юлії Лацик спалили автомобіль та отруїли собаку, що охороняла їхній власний будинок під Львовом у смт. Брюховичі.

Це вже четверта спроба залякати Юлію, адже тільки її автомобіль підпалювали два рази (перший раз невдало) та декілька тижнів тому невідомі зламавши двері проникли до її будинку.

Тоді обласне керівництво міліції Львівщини під тиском громадськості билось в груди, що особисто візьме під контроль цю справу та захистить активістку.

«Не можу заснути. Підпалене авто моє, тепер батька… В голові скавуління і конвульсії собаки, його благаючий погляд – і спроби порятунку марні ….
Я вже й не знаю що на це все казати, писати… всі розуміють через що це відбувається і ніхто нічого вдіяти не може …То як жити в такій країні: по-новому, по-старому, по-первісному, як в 90-ті, раком, боком…..та і взагалі питання, чи тут можливо людям, які не звикли раком ходити – жити ?», – написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Юлія Лацик.

В смт. Брюховичах Юлія Лацик веде боротьбу за збереження місцевого озера, частину, якого забудовники вирішили засипати, щоб збільшити ділянку під будівництво.
Loading...Залишити коментар