Російські шахтарі оголосили голодування

0

1111

Більше 60 російських шахтарів з ДК «Кінгкоул» оголосили голодування через більше ніж річну заборгованість із заробітної плати.

Як повідомляє Російська профспілка вугільників (РПВ), заборгованість із зарплати сягає травня 2015 року та на цей час складає понад 300 мільйонів рублів.

«Як прописано в законі про банкрутство, виплати зроблять, коли буде реалізовано майно. Чи вистачить цієї суми на виплату зарплати працівникам, поки що незрозуміло», – пояснили в профспілці.

Профспілковці з РПВ стверджують, що на цей момент жодна шахта, яка входить у ДК «Кінгкоул» («Алмазна», «Ростовська», «Гуковська», «Замчаловська»), не працює, на шахтах введено конкурсне управління. Генерального директора ТОВ «Кінгкоул» Володимира Пожидаєва взято під варту. За версією слідства, він не виплатив заробітну плату 156 працівникам Гуковської філії товариства на загальну суму понад 17 мільйонів рублів. Пожидаєву загрожує до 13 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в першій половині серпня українські гірники ДП «Селидіввугілля» теж оголосили голодування в будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Крім того один з шахтарів вчинив акт самоспалення та потрапив до реанімації у важкому стані. Але такі протести не розчулили українських високопосадовців і фактично гірники через стан здоров’я змушені були припинити голодування на 8 день.
Loading...Залишити коментар