Російського адмірала порівняли з Волдемортом

0

kolchak3

Ліві активісти культурної столиці Російської Федерації Санкт-Петербургу пожартували над ідеєю встановлення пам’ятної дошки російському адміралу та одному з керівників Білого руху 1918-20 років Олександру Колчаку.

«В ніч з 22 на 23 листопада поверх дошки Колчака на будинку № 3 по вул. Б. Зеленіна чарівним чином з’явилася пам’ятна табличка, де було написано: «У цьому будинку жив Волдеморт – патріот, чудотворець». Пам’ять Темного лорда увічнила арт-група «Бѣлие ходоки», яка симпатизує Російському соціалістичного руху. Жоден «колчак» в ході акції не постраждав», – повідомили в соціальних мережах активісти.

«Сучасним шанувальникам тиранів минулого ми говоримо: «Рідікюлюс!». Звірячій серйозності ряджених козаків, православних активістів та інших «фантастичних тварин», що розплодилися в Росії при Путіні, ми протиставляємо сміх. Сподіваємося, що Пітер перестане бути місцем їх проживання», – пишуть активісти.

Це вже не вперше ліві активісти висміюють встановлення дошки на честь російського адмірала, якого звинувачують у масових вбивствах та репресіях.
Loading...Залишити коментар