Розпочалась кампанія по боротьбі з сексуальними домаганнями

0

Близько 300 голлівудських актрис, сценаристів, агентів, режисерів і представниць інших професій шоу-бізнесу запустили кампанію Time’s Up ( “Час вийшов”) по боротьбі з сексуальними домаганнями.

Відкритий лист опублікували в New York Times 1 січня.

У листі йдеться, що жінки і далі будуть страждати від домагань, оскільки “злочинці і роботодавці” ніколи не притягнуть до відповідальності.

Голлівудські активістки створили фонд правового захисту, який вже зібрав понад $ 13 млн, пише ВВС. Кошти спрямують на юридичну підтримку осіб, як жінок, так і чоловіків, які зазнають сексуальних домагань на роботі.

До ініціативи приєдналися всесвітньо відомі актриси: Кейт Бланшетт, Наталі Портман, Емма Стоун, Алісія Вікандер, Дакота Джонсон, Брі Ларсон, Емма Уотсон, Саманта Баркс, Меріл Стріп, Міла Куніс і багато інших.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року десятки жінок звинуватили в сексуальних домаганнях продюсера Харві Вайнштейна. Після цього аналогічні звинувачення висунули на адресу режисерів Джеймса Тобека і Бретта Ратнера, а також акторів Кевіна Спейсі, Дастіна Хоффмана і Стівена Сігала. Актриса Крістіна Коен звинуватила колегу Еда Вествіка в згвалтуванні.
Loading...Залишити коментар