Саакашвілі приїхав до Угорщини

0

Колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі продовжує турне країнами Східної Європи. Зараз він приїхав до Угорщини.

Пан Саакашвілі повідомив у Facebook, що приїхав з родиною на озеро Балатон.

Перед цим він був у Польщі та Литві.

Один із керівників партії “Рух нових Сил Міхеіла Саакашвілі” Давід Сакварелідзе у Херсоні заявив, що партія готується зустрічати свого лідера на кордоні з Україною.

Щоправда, він не уточнив, де саме та коли пан Саакашвілі спробує в’їхати до України.

“Який кордон, і коли – ми будемо вирішувати”, – заявив він.

Пан Сакварелідзе ще раз наголосив, що їхня партія готує акції протесту на осінь та буде домагатись у суді повернення Міхеілу Саакашвілі українського громадянства.

За даними кількох останніх опитувань, рейтинг партії пана Саакашвілі зараз складає близько 1,5%.

Раніше речник Державної прикордонної служби Олег Слободян заявляв, щойно пан Саакашвілі спробує перетнути кордон у нього вилучать анульований український паспорт.

Заступник генпрокурора Євген Єнін також попередив про можливі наслідки силової спроби пана Саакашвілі прибути в Україну.

“Пропуск Саакашвілі (наразі особи без громадянства, якщо не підтвердиться інформація про наявність у нього паспортів третіх країн) в Україну можливий лише після оформлення візи”, – заявив пан Єнін.

Нагадаємо, Міхаїла Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він нібито приховав інформацію про своє кримінальне переслідування у Грузії.

Сам Саакашвілі відреагував на цю інформацію, назвавши себе «простим українцем», який боротиметься за своє громадянство.

Міхеїл Саакашвілі напередодні полетів до США, потім приїхав у Східну Європу. Він заявив, що буде домагатися повернення в Україну. Натомість, журналісти дізнались, що Україна готова видати Саакашвілі Грузії, якщо він повернеться в Україну, а грузинська сторона надасть після цього відповідний запит.

Грузинського громадянства його позбавили 4 грудня 2015 року.
Loading...Залишити коментар