Саакашвілі виїхав зі Львова

0

Лідер «Руху нових сил» Михеїл Саакашвілі уночі у середу, 13 вересня, виїхав зі Львова і про його місце перебування на даний час знає лише найближче оточення.

Про це повідомив УНІАН, посилаючись на інформацію члена партії «Рух нових сил».

Зазначено, що уночі до готелю «Леополіс» у Львові під’їхав мікроавтобус, в якому було кілька осіб у камуфляжній формі, до нього сіли кілька членів команди Саакашвілі, які супроводжують його в Україні, а згодом Саакашвілі залишив готель на іномарці. До ранку у готель він так і не повернувся.

«Ще вчора увечері обговорювалося, як провести 13 вересня зустріч з людьми у Чернівцях, мітинг. Конкретних речей про те, коли і як виїжджати не було. Тому на даний час про місце перебування Саакашвілі знає лише його близьке оточення, щоб уникнути чергових провокацій», – пояснило джерело у «Русі нових сил».

Зазначено також, що у Львові залишилося кілька представників команди, яка супроводжувала Саакашвілі з кордону.

У готелі «Леополіс», де зупинився Саакашвілі, заявили, що не розголошують інформацію про їхніх гостей, зокрема коли і хто залишає готель. У Нацполіції області повідомили, що не мають інформації про місце перебування Саакашвілі.

Адвокат Саакашвілі Маркіян Галабала, повідомив, що він коментує лише юридичні аспекти щодо Саакашвілі, а його місце перебування і плани поїздок не в його компетенції. У той же час, на сторінці Саакашвілі у Facebook повідомлено, що 13 вересня відбудеться зустріч Саакашвілі у Чернівцях о 18:00 на центральній площі міста.

Нагадаємо, 12 вересня до Михеїла Саакашвілі у готель у Львові прибули прикордонники, щоб вручити адмінпротокол про незаконний перетин кордону, який той підписав після того, як адвокати внесли корективи.

Позбавлений українського громадянства Михайло Саакашвілі 10 вересня намагався перетнути кордон між Польщею та Україною потягом “Перемишль – Київ”, який мав вирушати о 14:07. Разом із Саакашвілі в поїзд сіли Юлія Тимошенко, Валентин Наливайченко, Мустафа Найєм, Віктор Чумак та інші політики.

Однак у поїзді оголосили, що він не може рушити, поки в ньому перебуває особа, яка не має права в’їзду на територію України. У результаті Саакашвілі зійшов з поїзда й автобусом вирушив на пункт пропуску “Шегині”, де його соратники силою перетягнули його на українську сторону.

Нагадаємо, Міхаїла Саакашвілі позбавили українського громадянства через те, що він нібито приховав інформацію про своє кримінальне переслідування у Грузії. Державна прикордонна служба заявила, що у випадку спроби Саакашвілі перетнути кордон, йому буде відмовлено.

Сам Саакашвілі відреагував на цю інформацію, назвавши себе «простим українцем», який боротиметься за своє громадянство.

Міхеїл Саакашвілі напередодні полетів до США, потім приїхав у Східну Європу. Він заявив, що буде домагатися повернення в Україну. Натомість, журналісти дізнались, що Україна готова видати Саакашвілі Грузії, якщо він повернеться в Україну, а грузинська сторона надасть після цього відповідний запит.

Грузинського громадянства його позбавили 4 грудня 2015 року.
Loading...Залишити коментар