Саакашвілі захищає чиновників-браконьєрів - Перший Соціальний

Саакашвілі захищає чиновників-браконьєрів

0

saakachvili

Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі звинуватив керівництво Національного парку «Тузловські лимани» у порушенні закону та боротьбі проти так званих рибалок.

«Нове керівництво національного заповідника «Тузловські лимани» всупереч дозволу міністерства АПК і думці громади 9 навколишніх сіл вирішило заборонити рибалкам ловити рибу і годувати свої сім’ї.
Сьогодні я приймав місцевих рибалок, яких торкнулася ця заборона. Люди прийшли запитати тільки одне: «Який закон забороняє працювати і жити?». Відповідаю: В Україні таких законів нема.

Завтра зранку ми організуємо зустріч керівництва цього парку і начальника Департаменту екології ОДА і доб’ємося справедливості для наших громадян», – написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Саакашвілі та виклав фото зустрічі з людьми, які виявились зовсім не рибалками.

В свою чергу директор Національного природнього парку «Тузловські лимани» та відомий еко-захисник Іван Русєв відповів, що зустрічався Саакашвілі не з місцевими селянами-рибалками, як було намагання представити, а з колоритними чиновниками. За словами Русєва, саме ці чиновники і займаються браконьєрством та свавіллям в заповідних землях.

«Не хочу вірити, що це писав сам Міхо. Але писала людина, абсолютно далека від розуміння ситуації в нацпарку (а не заповіднику, як вони пишуть: не існує в Україні національних заповідників! Це ж тест для школяра) і від розуміння законної процедури лову риби. Якщо вдивитися в фотографії в його пості, то можна впізнати осіб, які славляться в районі беззаконням і браконьєрством. Там є глава райадміністрації Білінський О. і його радник Козубенко В., який нещодавно напав на заступника директора НПП «Тузловські лимани» Ірину Вихристюк», – написав Іван Русєв.
Loading...Залишити коментар