Садовий мітить в президенти?

4

sadovyj

Результат партії “Самопоміч” львівського мера Садового на останніх парламентських виборах здивував багатьох. Партія набрала майже в 2 рази більше ніж їй пророчили.

Всі експерти в один голос заявляють, що це результат правильної та вчасної маркетингової гри. Андрій Садовий має власний медіа-холдинг, котрий на всю країну вустами ведучих каналу “24” розповідає про казкове життя в прекрасному Львові. Крім того, сам Садовий неодноразово розповідав про загальновідомі і приємливі для більшості українців речі – толерантність, Майдан, християнські цінності, мир та інше.

Проте, за словами експертів, точніші прогнози з приводу планів Садового можна було зробити після оголошення про початок передвиборчої парламентської кампанії 2014 року. Партію “Самопоміч” очолює відома активістка і, що дуже показово, жінка Ганна Гопко – в кращих європейських традиціях. Другим номером стає комбат батальйону “Донбас” Семен Семенченко – ще один тренд минулої кампанії. Перша двадцятка рясніє відомими в певних колах громадськими активістами-реформаторами – всі молоді та перспективні.

Сам Садовий займає 50-те місце у виборчому списку – передбачувано непрохідне. Це означає, що він і не хотів потрапляти в цей парламент і не має жодних амбіцій з приводу посад в Кабміні.

Садовий знаходиться в тепличних умовах – він мер квітучого та мирного міста Львова, яке живе волонтерами та фестивалями. Він в очах всієї України ефективний менеджер, який розвиває туристичну індустрію та випускає нові трамваї на рейки міста. Молодий медіа-олігарх з п’ятьма синами, сприймається як Месія в центральних та східних регіонах країни.

Українці постійно потребують нових фронтових облич (те, хто знаходиться в тилу партійних списків, турбує менше). Тому невесела доля спіткала “Народний Рух”, “Нашу Україну”, “Батьківщину”, “Свободу”, “Партію Регіонів”, зрештою. Щось схоже, швидше за все, чекатиме і теперішніх лідерів гонки.

І тут на перший план вдало з’явиться мер Садовий. Досвідчений управлінець, патріот, проєвропейський лідер, який сповідує засади християнської демократії та лібералізму. За підтримки медіа-ресурсу, технологій та обставин – це майже 100% успіх. Невже все так просто і черговий локальний олігарх зможе задурити голови всім українцям?

П.М. Що цікаво, сам Львів за Садового не голосував.

Ганна Єрмак, для “Страйку”
Loading...4 Comments

 1. sirkovovk on

  Він ніколи за своїм менталітетом, типажем поведінки та характером не буде призедентом! Боязливий щур якого швидко зЇдять!

 2. Досить заздрити Садовому, людина йде верх не по трупам і головам а своєю позицією. Цікаво на чиє замовлення така тупа стаття.
  П. М. Львів голосував за Садового просто не як стадо баранів на Донбасі, всі разом за папу.

 3. Вікторія on

  Насправді Садовий має шалену популярність як серед мешканців міста Львова так і серед туристів. Поки він непогано справляється зі своєю роботою,але,звичайно,слухи про нього різні ходять.

 4. Тарас on

  От читаю і дивуюсь… Так хочеться, щоб нарешті в Україні працювали фахові журналісти. Бо, читаючи такі статті, складається враження, що у нас працюють лише “журналюги”.

  P.S. Пані Ганно Єрмак, а на підставі чого Ви висловлюєте такі припущення – “Невже все так просто і черговий локальний олігарх зможе задурити голови всім українцям?”

Залишити коментар