Садовий називав Гандзюк “стервом” і давав вказівку збирати на неї компромат

0

Мер Львова Андрій Садовий різко висловлювався на адресу активістки Катерини Гандзюк і називав її “стервою”.

Відповідний аудіозапис опублікувало видання “Інформатор”.

“З приводу цієї Гандзюк з Херсону. Щоб ти розумів – це стерва, яка є лідером корупції в міській раді. Вона біля мера “права рука”. Це її ідея, щоби всі депутати очолювали комунальні підприємства – вісімнадцять депутатів очолюють комунальні підприємства. Вона лідер “відкатів” по місту. Все йде через неї”, – каже на аудіозаписі голос, схожий на Садового.

Також мер Львова звинувачував Гандзюк у розвалі осередку “Самопомочі” у Херсоні.  “Вони перекупляли наших депутатів”, – сказав Садовий.

“Щодо запису. Голос мій”, – пише у Facebook мер Львова.

Він спробував пояснити свою критику в бік Гандзюк емоціями.

“Моя реакція була емоційною і неадекватною після публічних зустрічей з місцевими підприємцями в Херсоні, від яких я і отримав інформацію, про яку йде мова на записі. Запис від 27 серпня 2018 року. Шкодую, що тоді так висловлювався і приношу вибачення тим, кого це зараз стосується”, – написав Садовий.

Він додав, що із загиблою активісткою особисто знайомим не був, а також доказів, які би підтверджували факти корупції в її діях, він так і не отримав.

“Вітаю пана Луценка з “вдалою спецоперацією”. Вам вдалось тимчасово відвести увагу від замовників вбивства”, – резюмував Садовий.
Loading...Залишити коментар