Садовий не хоче вирішувати проблему зі сміттям

1

Голова Львівської ОДА Олег Синютка стверджує, що мер Львова Адрій Садовий не хоче вирішувати проблему вивозу сміття.

Про це Синютка розповів в ході інтерв’ю Лівому Берегу.

«Знаєте, чому після цих двох випадків накопичення ТПВ, нам вдається вивозити сміття? Тому що я особисто дзвоню меру і прошу його. Спілкуюся з багатьма активістами. Іншого варіанту немає. Можливо, в мерії не вистачає часу, може, якісь комплекси. Ніяких вказівок, щоб хтось комусь забороняв брати сміття, ніхто не давав. Мені не відомо, щоб хтось із центральної влади таке робив теж», – сказав він.

Синютка додав, що підконтрольна Львівській міськраді компанія «Львовкоммунтранс», і «Грінера», яка, як він вважає, «увійшла на ринок на запрошення посадових осіб міськради», саботували вивезення ТПВ. Також, за словами губернатора, «Грінера» вивела з ринку компанії ДВ «Екосвіт» і частково «CAT», що працювали в місті більше 10 років.

«Але мені здається, що, не впоравшись з поставленим завданням, вони (міськрада, – ред.) вирішили використовувати принцип айкідо і здатися: «Я нещасний, маленький, мене всі будуть шкодувати», – резюмував Синютка.

Нагадаємо, Олег Синютка з листопада 2006 року був у підпорядкуванні Андрія Садового на посаді директора департаменту економічної політики Львівської міської ради, а з 2007 року став першим заступником міського голови Львова. В грудні 2014 року очолив Львівську ОДА.
Loading...1 коментар

  1. У річницю Дня народження М.В.Гоголя згадав “”унттер-офицерскую вдову, которая “сама себя высекла”. Вы не бачите паралель з Садовим?

Залишити коментар