Садовий очікує свого відсторонення найближчим часом

1

Мера Львова Андрія Садового найближчим часом можуть відсторонити від посади.

Про це він заявив в інтерв’ю ZN.UA.

За його словами, Львівська обласна прокуратура може висунути йому підозру, після чого його буде відсторонено від посади у судовому порядку.

“За моїми даними, це відбудеться у найближчі дні. Виконувати обов’язки голови буде секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, представник партії “Громадянська позиція”, – сказав Садовий.

Він також зазначив, що це може відбутися до 21 березня.

“Попередньо вони повинні були оголосити підозру після 21 березня. Але щось змінилося, і повинні зробити це до 21-го. Вони відпрацьовують якийсь медійно-сценарний план. Щоб воно гарно лягло”, – заявив мер Львова.

Нагадаємо, в кінці травня на Львівщині трапилась катастрофа – полігон в селі Великі Грибовичі біля Львова, де знаходиться міське сміттєзвалище з 1958 року, загорівся і під час гасіння стався зсув 100 тисяч тон сміття, яке завалило трьох рятувальників. Їх тіла знайшли їхні колеги наступного дня. Всі троє були мешканцями Жовківського району Львівщини.

Основна відповідальність, за словами експертів, лежить на міському голові Львова Андрію Садовому, котрий за 2 попередні каденції відмовив 43 інвесторам у побудові сміттєпереробного заводу. Родичі загиблих рятувальників навіть вигнали його з похоронів.

9 червня під час сесії міськради Львова Садовий мав звітувати, але натомість входи в Ратушу закрили нацгвардійці. Пізніше мер та чиновники силових структур обмінялись звинуваченнями стосовно того, за чиєю ініціативою входи в мерію закрили підрозділи.

Перед тим Садовий попросив Порошенка визнати прилеглі до сміттєзвалища території зоною екологічного лиха, але президент закликав не політизувати господарську проблему і вислав на допомогу авіацію, яка гасила сміттєзвалище.

Недавно прокуратура оголосила підозру колишнім очільникам ЛКП “Збиранка”, на балансі якого знаходиться сміттєзвалище. Суд арештував їх на 2 місяці, але пізніше вони вийшли під заставу.

Львівське сміття возили до Києва, Дніпра, Одеси, Миколаєва та на обласні полігони.

Раніше обласна та міська влада обрали перспективну ділянку і розпочали її дослідження, але вона виявилась не підходящою.

Недавно з’явилась інформація, що меру Садовому можуть вручити підозру у цій справі.
Loading...1 коментар

  1. Богдана Фуртак on

    Скажіть, а чи пробувала ЛМР запропонувати вивозити сміття таким країнам як Швейцарія, Австрія, Німеччина, Швеція і т. п.? У них же є великі потужності для переробки. Бодай до того часу, поки у Львові збудують сміттєпереробний завод. А у Львові необхідно при найближчій можливості розпочати негайне
    сортування сміття на побутовому рівні: окремо органіка, папір, кольорове скло, біле скло, пластик, тобто так, як це робиться у вищезгаданих країнах.

Залишити коментар