Садовий підняв квартплату одразу після виборів

1

cadovyj1

Вчора сталось «покращення» для львів’ян і скоро жителів західної столиці України чекатиме «життя по новому».

Виконавчий комітет міста Львова у міській раді вирішив збільшити тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій на 30%, мотивуючи це підняттям зарплати для працівників львівських комунальних підприємств. Звичайно, це не дуже радісний подарунок на зиму від чиновників пана Садового. Враховуючи те, що зарплати не ростуть і купівельна спроможність падає, то можемо собі уявити реакцію львів’ян на нововведення.

Видно, це розуміє і сам голова Львова, тому і збільшив тарифи не перед виборами. Якщо Садовий зробив би це перед виборчими перегонами, то такий крок добре «понадкушував» би йому рейтинг.

Деякі експерти вважають, що підняття квартплати ускладнить отримання субсидій по теплопостачанню, а от чи дійсно працівники ЛКП отримають кращу зарплатню, час ще покаже.
Loading...1 коментар

  1. Роман з Левандівки on

    Пане Садовий , а ви не можете чи не хочете подумати над тим , що спочатку має пропорційно підвищитися зарплата тих , хто сплачує ваші тарифи , тільки після цього піднімати тарифи на квартплати ? Такі безглузді рішення можуть привести до того , що незабаром простих людей , які працюють лише на зарплату , просто знищать голодом , вони опиняться без засобів на існування , витрачаючи майже усі свої кошти на комунальні послуги . “Самопоміч” прийшла до влади щоб знищити свій народ ? На яку мафію працюєте господа ?

Залишити коментар