Садовий стоїть на боці церкви і не підтримує ЛГБТ

0

Sadovyj2

Міський голова Львова та лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий не підтримує одностатеві шлюби та вважає проведення «Фестивалю рівності» провокацією.

Про це мер, якого вважають «найбільш європейським», розповів в інтерв’ю передачі «Не формат».

Андрій Садовий наголосив журналістці, що «Фестиваль рівності» у Львові не відбувся і що це була провокація для красивої картинки.

Також на питання, чи проголосував би він за легалізацію одностатевих шлюбів, мер Львова сказав: «Я віруючий християнин. Є чітка позиція церкви і я з нею солідарний. Звичайно, я проти».

Нагадаємо, «Фестиваль рівності» мав відбутися у Львові 19 та 20 березня. Він включав в себе виставки, кінопокази та пішохідний ЛГБТ-квест. З самого початку анонсування фестивалю на його адресу посипались погрози від ультраправих партій та організацій. В п’ятницю 18 березня Львівська міська рада подала позов до Львівського окружного адміністративного суду для заборони на проспекті Свободи проведення будь-яких акцій. Таке звернення мотивувалось тим, що на одне і те ж місце та час подали заявки декілька різних організацій, що, на думку ЛМР, може призвести до порушення спокою та правопорядку. Суд повністю задовольнив позов ЛМР. І, хоч в свою чергу організатор фестивалю Олена Шевченко заявила, що він все ж таки відбудеться, однак в закритому режимі, дії ультраправих завадили цьому.
Loading...Залишити коментар