“Самопоміч” каже, що змусить уряд підняти депутатам зарплати

0

opanasenko3

Народний депутат від фракції “Самопоміч” Олександр Опанасенко заявив, що уряд не має повноважень не виконувати постанови Верховної Ради, зокрема, стосовно підняття заробітної плати депутатам.

“Щодо коментаря прем’єр-міністра. Дивно, коли Кабінет Міністрів, який найнятий на роботу Верховною Радою, коли структура, яка повинна виконувати постанови Верховної Ради, каже, що вона їх виконувати не буде. Постанову проголосовано, скасувати підвищення заробітної плати може тільки Верховна Рада іншою постановою”, – сказав Опанасенко в ефірі “5 каналу”.

При цьому він вважає підвищення зарплати нардепам виправданим.

“Ми повинні підвищувати заробітну плату. І зарплата народного обранця повинна бути достатньою, слід створити достатні умови, щоб у Верховну Раду йшли не тільки корупціонери. Якщо ми хочемо там побачити професійних людей, ми повинні платити більше”, – сказав Опанасенко.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада прийняла за основу постанову №5000-П «Про висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік». У додатку №2 до неї є пропозиція про збільшення мінімальної зарплати народного депутата України з 17650 грн до 36250 грн.

23 жовтня прем’єр Володимир Гройсман заявив, що уряд не виділить у бюджеті грошей на підвищення зарплат нардепам.
Loading...Залишити коментар