«Самопоміч» офіційно заборонила власну думку

0

samopomich

Фракція «Самопоміч» у Верховній Раді вчора провела закрите засідання, де затвердили нові внутрішні положення та рішення з приводу сьогоднішнього голосування щодо змін до Конституції.

Про це повідомили члени фракції на своїх сторінках у Facebook.

Засідання фракції закінчилось пізно ввечері.

Нардеп Семен Семенченко написав, що фракція прийняла рішення голосувати проти змін до Конституції.

«На засіданні фракції “Об’єднання “Самопоміч” домовилися голосувати проти внесення змін до Конституції. Добраніч», – написав він.

Така позиція була очікуваною, оскільки раніше фракція вже голосувала проти цих змін. Однак тоді в «Самопомочі» не було одностайності. Перший номер списку партії Ганна Гопко проголосувала «За», за що її різко розкритикували колеги. Депутатку обіцяли позбавити посади голови комітету із закордонних справ та виключити з фракції. І схоже цього разу їм це вдасться.

«В ніч перед голосуванням по Конституції наша фракція змінила внутрішнє Положення. Зокрема, Положенням, під яким підписалися всі члени фракції, було передбачено, що питання про виключення депутатів з фракції приймається 3/4. Саме ці 3/4 голосів раніше завадили виключити перший номер фракції Ганну Гопко за власну позицію по Конституції», – зазначила нардеп Вікторія Пташник на своїй сторінці у Facebook.

Тепер для виключення потрібно лише 2/3 голосів членів фракції.

Крім того, Пташник розповіла, що прийнято рішення про неможливість мати окрему думку по питаннях, що стосуються Конституції.
Loading...Залишити коментар