Савченко звинуватила двох нардепів у “присязі на вірність російському народу”

0

Народний депутат Надія Савченко в кулуарах Верховної Ради заявила, що нардепи Юрій Береза ​​і Андрій Тетерук служили в російських Збройних силах.

Про це повідомляють Вести.

«Ті люди, які найбільше мене звинувачують в тому, що я російський агент, народні депутати, такі як Тетерук, Юрій Береза ​​- самі були в російських Збройних силах і давали присягу на вірність російському народу, Російської Федерації. Тому у мене питання до них: хто тоді агенти Кремля, хто ж тоді агенти ФСБ і зрадники? Якщо вони давали присягу російському народу, а я, як офіцер Збройних сил України, давала присягу українському народу», – сказала Савченко.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідство має неспростовні докази того, що народний депутат Надія Савченко особисто планувала і давала вказівки про те, як провести терористичний акт в сесійній залі Верховної Ради.

Звинувачення було оприлюднено після того, як Савченко звинуватила владу у злочинах проти українського народу та заявила, що генпрокурору Луценко треба було стати генпрокурором для того, щоб ніколи в житті не розслідувалися його злочини проти українського народу.

Крім того нардеп заявила, що готова пройти публічний огляд на детекторі брехні.
Loading...Залишити коментар