Сайт е-декларування не працює вже тиждень - Перший Соціальний

Сайт е-декларування не працює вже тиждень

0

1 квітня настає дедлайн для подачі електронних декларацій чиновників за 2016 рік, але сайт вже тиждень не працює, тому декларанти не мають змоги внести дані.

Один з членів НАЗК Руслан Рябошапка називає вибухонебезпечною ситуацію, яка склалася з сайтом, де чиновники заповнюють електронні декларації.

«Ситуація з функціонуванням Єдиного державного реєстру декларацій стає, на жаль, вибухонебезпечною. Вніс пропозицію щодо термінового скликання засідання НАЗК, на якому ми повинні сьогодні ж знайти вирішення проблеми», – написав цитує Рябошапка «Українська правда»

Як відомо, сайт не працює вже декілька днів. За підрахунками активістів Реанімаційного Пакету Реформ – вже тиждень.
Депутати та інші чиновники скаржаться, що не можуть через це заповнити електронні декларації.

“Сайт розроблявся в непрозорий спосіб, про що неодноразово говорилося , в тому числі і під час зустрічей з ПРОООН і ГО і пояснення цьому неподобству,цій системі, яка весь час на профілактиці, висить, не працює, немає жодного”, – написала депутат Ірина Геращенко у своєму Facebook.

В НАЗК прокоментували роботу ресурсу. Чому не працює реєстр, знає адміністратор реєстру – держпідприємство “Українські спеціальні системи”, заявила Голова Нацагентства з питань запобігання корупції Наталя Корчак.

За її словами, це підприємство має забезпечувати безперебійну роботу системи і вчасно усувати технічні проблеми.

“Сьогодні в ході наради адміністратор пообіцяв відкоригувати потужності Реєстру під кількість необхідних сесій, які не “ложитимуть” Реєстр. Зробити це так, щоб декларанти могли виконати свій обов’язок”, – написала у Facebook пані Корчак.

За її словами, НАЗК не знімає з себе відповідальність, бо НАЗК є власником реєстру, але власник і адміністратор – це дві різні організації.
Loading...Залишити коментар