СБУ бачить руку Кремля серед європейських протестів

0

Для російської гібридної агресії немає географічних кордонів і тепер Кремль намагається зруйнувати європейську стабільність, бачачи в ній загрозу своєму режиму.

Про це заявив глава СБУ Василь Грицак, повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

“В останні роки Москва наполегливо намагалася взяти під контроль європейські радикальні суспільно-політичні структури. Щорічно на території РФ під безпосереднім організаційним і фінансовим сприянням російських спецслужб проводились “конференції лідерів правих партій Європи”, “міжнародні консервативні форуми”, збори “глобального революційного альянсу” , – заявили в спецслужбі.

У відомстві зазначили, що ідеологи “руского міра” Олександр Дугін, Сергій Глазьєв і інші навчали іноземців теорії силового повалення європейських демократій.

“Для отримання “революційного досвіду” радикалів з Європи сотнями вербували для терористичної діяльності в складі незаконних збройних формувань і спеціально вивозили під виглядом фейкових спостерігачів на псевдовибори в анексований Крим і окупований Донбас”, – йдеться в повідомленні.

У спецслужбі повідомили, що тепер радикали під прапорами “ДНР” і під кураторством співробітників ФСБ і Головного управління генштабу ВС РФ здають “практичний іспит” по дестабілізації європейських країн.

“За спиною мирних мітингувальників вони вдаються до організації заворушень і актів насильства у Франції. Але за інформацією СБУ, російські спецслужби планують організувати аналогічні провокації в Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах”, – підкреслили в СБУ.

До речі, недавно на вулицях Парижа під час мітингів помітили двох французьких пропагандистів “руського міра” в жовтих жилетах, які мітингували з прапором “ДНР”. Знімок був оприлюднений в Telegram спільнотою WarGonzo.

 

 
Loading...Залишити коментар