СБУ та МВС знову побачили руку Кремля - Перший Соціальний

СБУ та МВС знову побачили руку Кремля

0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав “середньовічним дикунством” напади на табори ромів, а голова СБУ Василь Грицак припустив, що за нападом на табір ромів у Львові стоїть Росія.

“Стосовно нападу… попередній аналіз показує, що схожа організація є і в РФ… За цим може стояти Росія”, – сказав Грицак на своєму брифінгу. За його словами, СБУ з’ясовує, хто за цим стоїть і хто фінансував цей напад.

“Це не перший і не другий випадок, на жаль, які ми спостерігаємо за останні три місяці, коли є напади ультраправих і радикальних організацій на табори ромів. Ми завжди кваліфікуємо це однаково. На жаль, це просто середньовічне дикунство, коли ми говоримо про такого роду напади”, – заявив міністр МВС Аваков.

Відповідаючи на запитання, чи може він підтвердити російський слід щодо цього нападу, Аваков зазначив, що “аналітики кіберполіції показують нам копію цього сайту РФ, цей сайт відкрили і адміністрували у Львівській, Харківській, Київській і ще в одній області. Звідки це прийшло? Так, інспірували звідти, але робили ж тут, наші”.

“Так. Слід, – це слід наших молодих хлопців, але інспірувалося це, групи ці створювалися, як копія російського сайту. Це спеціалісти з кіберполіції ясно показали”, – уточнив очільник МВС.

Нагадаємо, Пустомитівський районний суд Львівської області вже обрав запобіжний захід двом неповнолітнім нападникам на табір ромів у Львові. Найближчі два місяці вони проведуть у слідчому ізоляторі. Сьогодні запобіжний захід будуть обирати решті учасників нападу.
Loading...Залишити коментар