Сепаратисти готуються воювати взимку

0

images (3)ДНР і ЛНР почали підготовку до зими. Зокрема вони намагаються створити зимові стратегічні запаси, повідомляє Військова Рада «Народного фронту».

«У «ДНР» намагаються створити «зимові стратегічні запаси». Введені жорсткі обмеження на паливно-мастильні матеріали (ПММ) для терористичних груп, також проголошено про створення «недоторканого запасу» ПММ. Також керівництво «ДНР» видало наказ щодо створення складів боєприпасів у різних населених пунктах з метою розосередження партій мін, ракет та снарядів, які прибувають з території Росії», – йдеться у повідомленні.

Тим часом, в ЛНР наказали бойовикам готуватися до бойових дій у зимових умовах.

«Керівництво «ЛНР» проголосило план створення запасів на зиму та наказало бойовикам готуватися до ведення бойових дій у зимових умовах. У низці населених пунктів Луганської області оголошено заборону на вивіз з міст вугілля та продовольства», – повідомляє Військова Рада «Народного фронту».

У Макеєвці та Єнакієвому створено бази сепаратистів для ротації, відпочинку та проведення доукомплектування живою силою й технікою груп, які брали участь у боях в Донецьку.

Водночас, як ми повідомляли, продовжуються непорозуміння між різними збройними угрупованнями на захопленому Донбасі. Зокрема, Ігор Безлер посварився з керівництвом ДНР.
Loading...Залишити коментар