Серед радників міністрів виявили одіозних колишніх чиновників

0

deputatskyi_kontrol

Міжфракційне об’єднання депутатів Верховної Ради «Депутатський контроль» виявило в рядах радників членів Кабінету Міністрів, котрі засвітились в корупційних скандалах в минулому.

Про це повідомляє прес-служба «Депутатського контролю».

«Загалом 14 міністрам «підказує» близько 220 радників. Найбільше інформації зі сторони потребує Міністерство інфраструктури – 50 позаштатних радників, та Міненерговугілля – 38. Найскромнішим у своїх потребах виявився Мінкульт – всього один радник, та й той у штаті», – кажуть депутати.

В числі цих радників виявили, що зокрема, колишнього депутата Запорізької облради від Партії Регіонів та заступника голови Запорізької ОДА Генадія Фукса.

«Місцеві видання стверджують: власник групи компаній «Віннер Форд Запоріжжя – Інтрейд-Груп» активно оперував значними бюджетними коштами для підтримки бізнес-структур. До прикладу, в 2009 році, зазначає одне із запорізьких ЗМІ, використав на це 6 млн. гривень. Як наголошував раніше сам пан Фукс, метою його діяльності, як позаштатного радника, є «перезавантаження системи співпраці влади і бізнесу», – кажуть депутати.

Радником міністра інфраструктури є Андрій Мухтаєв – колишній керівник управління СБУ у Харківській області, який колись був звільнений через корупційний скандал.

Радниками міністра закордонних справ є Віктор Башинський, котрий раніше був заступником голови Державної ветеринарної служби та Ірина Фриз, котра також працює в Адміністрації Президента і чомусь не опублікувала своєї декларації про доходи.
Loading...Залишити коментар