Шахта «Стаханова» майже зупинилася - НПГУ - Перший Соціальний

Шахта «Стаханова» майже зупинилася – НПГУ

1

74Державне підприємство «Червоноармійськвугілля», до складу якого входить шахта «Стаханова», майже простоює. Про це в ході прес-конференції 4 лютого повідомив голова міської організації Незалежної профспілки гірників України в м. Димитров Олександр Абрамов.

«Держпідприємство «Червоноармійськвугілля» – це 4 шахти: «Родинська», «Центральна», «Димитрова» і «Стаханова». На трьох шахтах працюють як до революції – на молотках. Є підготовлені лави, але вони не механізовані, тому що ніхто не хоче вкладати гроші … Наразі  шахта «Стаханова» знову поставлена на зупинку. На шахті немає складів, куди можна вантажити вугілля. Замість 2,5 тис. тон шахта «Стаханова» працює у режимі лише 1,5 тис. тонн. Значить, деякі зміни не будуть працювати. А це значить, що знову будуть безкоштовні відпустки», – заявив функціонер.

За його словами, шахта «Стаханова» сьогодні постачає за зміну всього близько 135 тонн вугілля, не використовуючи весь виробничий потенціал підприємства.

Абрамов стверджує, що шахтарі неодноразово зверталися до Президента та інших органів влади, проте у відповідь отримували стандартні бюрократичні відписки.
Loading...1 коментар

Залишити коментар