Шахтарі дали владі декілька днів - Перший Соціальний

Шахтарі дали владі декілька днів

0

shahtari

Гірники ДП «Шахта «Нововолинська» №1, які вже декілька місяців не отримують заробітну плату, дають владі декілька днів на вирішення цієї проблеми.

21 червня шахтарі провели збори і вирішили перекривати митний перехід в Яготині, що на кордоні з Польщею, якщо не надійдуть кошти по заборгованості.

Такий настрій став наслідком нульової реакції на протести та голодування шахтарів в Києві.

«Оскільки починалися тривалі вихідні з нагоди Трійці, та й взагалі на нашу акцію протесту у Києві мало хто зважав, тому ми вирішили припинити її у столиці й перенести у свій регіон. А у перший робочий день тижня почув від головного спеціаліста нашого профільного міністерства Павла Кужеля, що Мінфін повернув передані йому папери на доопрацювання у Мінекономіки. Чиновник запевнив, що там їх підпишуть і повернуть у Мінфін, а той уже дасть дозвіл на перерахування нам коштів. Як швидко, це станеться, невідомо. Але нам уже набридло чекати. Дивна якась ситуація складається: три міністерства – енергетики та вугільної промисловості, фінансів і економіки – не можуть між собою порозумітися, а потерпають шахтарі і їхні родини, бо вже чотири місяці не отримують зарплати. І це при тому, що кошти на фінансування «Нововолинської» №1 закладені у Держбюджет на 2016 рік», – розповів голова первинного осередку НПГУ шахти Анатолій Мухомеджанов.
Loading...Залишити коментар