Шахтарі Донбасу погрожують протестами

0

У зв’язку з невиплатою заробітної плати, корупцією та доведенням до банкрутства на ДП «Селидіввугілля», що знаходиться в Донецькій області, відбулися збори трудового колективу, проведення яких ініціював Віктор Трифонов, голова місцевої організації НПГУ міст Селідового та Новогродівки.

«Стає зрозумілим, що в умовах бездіяльності керівництва Міненерговугілля, шахтарі змушені вдаватися до активних протестних акцій, зокрема і страйків, для захисту своїх трудових прав і робочих місць», – прокоментував ситуацію голова Незалежної профспілки гірників України.

Також відбулася конференція місцевої організації НПГУ міст Селідового та Новогродівки на якій висунули ряд вимог до Кабміну. Між вимогами є збільшення заробітної плати, погашення заборгованості із зарплат, встановлення громадського контролю за витрачанням коштів, отриманих від реалізації вугільної продукції та висловлена недовіра міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насадку.

«У разі невиконання вимог Конференції, МО НПГУ р.р. Селидове, Новогродівка буде відстоювати свої права всіма способами передбаченими законодавства України», – написано в листі з вимогами до уряду.
Loading...Залишити коментар