Шахтарі Донбасу вирушать на Київ

5

shahtari

Гірникам шахт «Україна», «Курахівська», 1/3 «Новогродівська», які дві доби не спускались у вибій та оголосили голодування, виплатили частину заборгованості по зарплаті.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Як повідомили голодуючі гірники ДП “Селидіввугілля”, вчора їм перерахували заборгованість 9% за квітень. Але до Києва вони все одно вирушають», – написав профспілковець.

Нагадаємо, 4 липня перша і друга зміни шахти 1/3 «Новогродівська» відмовились спускатись у вибій, а голова осередку Незалежної профспілки гірників України на шахті Віктор Трифонов оголосив голодування. До кінця дня до Трифонова приєднались ще 6 гірників з шахт «Україна», «Курахівська», а на наступний день ще 9.

Головною причиною протестів та голодування стала більш ніж двохмісячна заборгованість по заробітній платі.
Loading...5 Comments

  1. при януковиЧе годами без зарплаты жили и ударно работали, а тут вдруг обнаглели !
    Сепарюги – коллаборанты, предатели и просто продажные сволочи !!!

  2. А почему на Киев? они что уголь в Киев отправляют?

  3. Олександр on

    Це відбуваїться просто явний саботаж за це вже треба розтрілювать. В той час коли на ТЕЦ не достатньо запасів вугілля, не проводяться закупки в державних шахтах, люди залишились без зарплат. Для того, щоб у цьому розібратись не треба мати багато мозгів, а просто бажання уряду.

  4. ЕСЛИ ШАХТЫ НА ПОДКОНТРОЛЬНОЙ ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ – ТО МИНИСТРА В ТЮРЬМУ СО ВСЕМИ ЗАМАМИ.
    А ЕСЛИ В лнРЫГАЛОВЕ ИЛИ луГАНДОНИИ ТО ГНАТЬ ЭТИХ ТВАРЕЙ ГОВЕННОЙ МЕТЛОЙ ОБРАТНО В МОРДОР

Залишити коментар