Шахтарі Донбасу вийшли на пікет проти уряду та нового Трудового кодексу

0

npgu2

Шахтарі та мешканці міста Павлоград, що на сході Дніпропетровської області масово вийшли на протест.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Під стінами міськради Павлограда у Міжнародний день захисту прав людини пройшов мітинг, ініційований Незалежною профспілкою гірників України, у ньому взяло участь понад тисячу шахтарів Західного Донбассу, до яких приєдналися і мешканці міста.

Гірники із Павлограда, Тернівки і Першотравенська тримали плакати з написами «Ми за зниження тарифів на комунальні послуги!», «Арсенію, не грайся з вогнем!» та інші. Основні вимоги, які висунули мітингувальники Президентові України Петру Порошенку і Прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку, відмова від ухвалення нового рабського Трудового кодексу України, підвищення прожиткового мінімуму з 1 січня 2016 року у відповідності з рівнем інфляції за поточний рік, скасування податку на пенсії, зниження комунальних тарифів, підвищення соціальних гарантій. Гірники також вимагали відставки міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина», – написав Волинець.
Loading...Залишити коментар