Шахтарі Нововолинська з легкої руки міністерства залишаться без роботи

0

Shljahtu na Shahtu

Сьогодні шахтарі міста Нововолинськ збирались організувати зустріч з керівництвом ДП «Волиньвугілля».

У розмові з шахтарями генеральний директор Федір Богдан запевнив, що він і технічний директор візьмуть участь у зборах. Причиною зборів став наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості №550 від 21.08.2015 року про виведення шахти №9 «Нововолинська» зі складу ДП «Волиньвугілля» в окрему юридичну одиницю.

«Усе йде до того, що у місті Нововолинську залишиться лише одна шахта – «Бужанська». Але ж на ній одна лава практично вичерпала свій ресурс, а друга – затоплена. І для того, щоб запустити іншу лаву, потрібно, за словами директора шахти, лише на обладнання не менше 150 млн грн. Усі знають, що зараз таких коштів немає. У той же час вже майже 30 років будують шахту №10 «Нововолинська»… і ніяк не добудують.», – написав на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Профспілковець вважає, що виведення шахти №9 «Нововолинська» вдарить по економіці України та загострить соціальну напругу в регіоні.

«Чи можна так ставитися до долі шахтарів Нововолинська? Куди їм завтра йти працювати і як прогодувати сім’ї? Ніхто не дбає про нові робочі місця для простих людей, які важкою працею заробляють собі на життя й забезпечують країну вугіллям. Від роботи шахт залежить доля цілого міста Нововолинська. Та й взагалі, чи можна нині, коли в країні економічна й енергетична криза, так безвідповідально ставитися до підприємств вугільної галузі та до простих людей найманої праці?», – констатує Волинець.
Loading...Залишити коментар