Шахтарі провели брифінг у Верховній Раді

0

Кілька тижнів тому голова місцевої організації НПГУ міст Селидового і Новогродівки Віктор Трифонов звернувся до керівників усіх парламентських фракцій та депутатських груп із наполегливим проханням звернути увагу на вугільну галузь, зокрема на стан справ у ДП «Селидіввугілля».

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

І ось гірники отримали запрошення від народного депутата Олега Надави (фракція БПП) відвідати Верховну Раду. Пропозицією охоче скористалися Герой України, бригадир гірничих робітників очисного вибою щахти «1/3 Новогродівська» Віктор Ремньов та голова тамтешньої первинки НПГУ Сергій Павлов.

«Ми не лише відвідали Верховну Раду та зустрілися з народними депутатами, а ще й провели брифінг, – розповів Сергій Павлов. – Олег Надава нам розповів, що підготував законопроект на підтримку вугільної галузі, а також про те, що у бюджеті на наступний рік для державних шахт передбачено 1 мільярд 400 мільйонів гривень. Я і Віктор Ремньов закликали парламентарів підтримати і законопроект Олега Надави, і проект бюджету. А ще я розповів, що зароблене важкою працею шахтарям доводиться вибивати найрізноманітнішими способами: і пікетуваннями, і голодуванням, і навіть спробою самоспалення, до чого торік вдавався Віктор Трифонов».

«Загалом, вважаю, поїздка до Києва не була даремною», – підсумував голова первинної профспілкової організації НПГУ щахти «1/3 Новогродівська».
Loading...Залишити коментар